Nettavisen Hjem er en kommersiell content marketing-side med lenker til nettbutikker. Guidene og artiklene på Nettavisen Hjem er skrevet med reelle anbefalinger og vurderinger. Det som skiller Nettavisen Hjem fra tradisjonelle artikler innenfor den redaksjonelle sfæren er at lenker til nettbutikker er av kommersiell art.

Nettavisen Hjem ble lansert januar 2015. For annonsering på sidene så kan du ta kontakt med Nettavisens salgsavdeling: salg@nettavisen.no.

Skribentene på Nettavisen Hjem:

Aleksandra Cybulska – prosjektleder: aleksandra.cybulska@nettavisen.no

_________________

Hanne A. Hoff: hanne.hoff@nettavisen.no

Milan Botani: milan.botani@nettavisen.no

Daniel Bratterud: daniel.bratterud@nettavisen.no

Anna-Marie Augustin: anna-marie.augustin@nettavisen.no

Ingrid Lousie Kvam: ingrid.kvam@nettavisen.no

Eivind Michaelsen: eivind.michaelsen@nettavisen.no

Pål Nisja: paal.nisja@nettavisen.no

Ingvild Jenhaug: ingvild.jenhaug@nettavisen.no

Mariya Valcehva: mariya.valcheva@nettavisen.no

Magdalena Valcheva: magdalena.valcheva@nettavisen.no